RIF-1-230AC/2X21AU
TME
RIF-1-230AC/2X21AU RSS 62.41 62.41 50.74 + VAT
MPN:
Kod:
RIF-1-230AC/2X21AU
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
62.78
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Przekaźnik: interfejsowy; DPDT; Ucewki: 230VAC; 50mA; 0,05A/30VAC