4430.3563 (TA45-ABUTF035C0)
SOS electronic
4430.3563 (TA45-ABUTF035C0) RSS 95.96 95.96 x 25
MPN:
TA45-ABUTF035C0
Kod:
247834
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
SCHURTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (24.02.2026)
Poprzednia cena:
Wyłącznik termiczny TA45, 2P, przyciskowy siłownik, zielone/czerwone podświetlenie, 3,5A 240VAC 60VDC, montaż na panel, faston 6,3mm