WENTYLATOR MF50151VX-1000U-A99 12VDC 50X50X15MM 31.43m3/h
Eltronix
WENTYLATOR MF50151VX-1000U-A99 12VDC 50X50X15MM 31.43m3/h Specyfikacja techniczna: Producent SUNON Model wentylatora MF50151VX-1000U-A99 Rodzaj łożyska VAPO Napięcie 12 VDC Natężenie 100 mA Moc 1.2 W Maksymalna prędkość obrotów 7200 RPM Przepływ powietrza 31.4 m³/h Ciśnienie statyczne 77.2 Pa Głośność 38.1 dB (A) Wyprowadzenie 2 przewody Przewód sterujący nie Grubość przewodów 0.12 mm² (26 AWG) Wymiary korpusu 50 x 50 x 15 mm Waga 33 g