Stycznik TeSys D 24 V Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 25 A 3 NO 24 V Zacisk śrubowy LC2D25BL
RS Components
RSS
1442.21 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- LC2D25BL
- Kod:
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (01.02.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla no24
Stycznik nawrotny Schneider Electric TeSys D, 3-biegunowy (3NO), do sterowania silnikiem do 25A/690V AC-3 (11kW@400V).