B82432T1333K000
TME
RSS 1.52 1.52 x 5000
MPN:
B82432T1333K000
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.66% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.51
Dławik: ferrytowy; SMD; 1812; 33uH; 400mA; R: 1,2Ω; ±10%; -55÷150°C