R-78AA9.0-0.5SMD
Wekton
R-78AA9.0-0.5SMD RSS 53.87 53.87 43.80 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
R-78AA9.0-0.5SMD
Producent:
Recom electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+14% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
47.33
Ilość [ x szt]: 10+
Przetwornik DC/DC 4,5W Wej: 11-32V Wyj: 9V 0,5A SMD