BTA425Z-800CTQ
TME
RSS 13.85 13.85 11.26 + VAT
MPN:
BTA425Z-800CTQ
Obudowa:
TO-247
Zmiana ceny:
-0.65% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
13.94
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 150+ 450+ 900+
Triak; 800V; 25A; SOT1292,TO3P; Igt: 35mA; Ifsm: 250A; 3Q,Hi-Com