ECWFA2J394J
TME
ECWFA2J394J RSS 1.05 1.05 x 2000
MPN:
ECWFA2J394J
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.28% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.06
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 390nF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm