ECWFA2J104J4
TME
ECWFA2J104J4 RSS 0.79 0.79 x 6000
MPN:
ECWFA2J104J4
Minimalne zamówienie:
6 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.62% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.79
Ilość [ x szt]: 7200+ 9000+ 15000+ 60000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 100nF; 630VDC; THT; ±5%; 7,5mm