ECWFA2J104JQ
TME
ECWFA2J104JQ RSS 0.91 0.91 x 2000
MPN:
ECWFA2J104JQ
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.67% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.91
Ilość [ x szt]: 4000+ 5000+ 10000+ 25000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 100nF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm