ECWFA2J124J
TME
ECWFA2J124J RSS 0.85 0.85 x 2000
MPN:
ECWFA2J124J
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.58% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.85
Ilość [ x szt]: 3000+ 4000+ 5000+ 6000+ 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 120nF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm