ECWF2W155JAQ
TME
ECWF2W155JAQ RSS 3.69 3.69 x 1000
MPN:
ECWF2W155JAQ
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.33% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
3.68
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,5uF; 450VDC; THT; ±5%; 15mm