ECWF2W155KA
TME
ECWF2W155KA RSS 3.57 3.57 x 1000
MPN:
ECWF2W155KA
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.34% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
3.58
Ilość [ x szt]: 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,5uF; 450VDC; THT; ±10%; 15mm