ECWF2W225KA
TME
ECWF2W225KA RSS 4.71 4.71 x 500
MPN:
ECWF2W225KA
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
+0.52% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.69
Ilość [ x szt]: 1000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 2,2uF; 450VDC; THT; ±10%; 15mm