ECWF2335HA
TME
ECWF2335HA RSS 7.17 7.17 x 500
MPN:
ECWF2335HA
Zmiana ceny:
-0.34% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
7.20
Ilość [ x szt]: 1000+ 2000+ 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 3,3uF; 250VDC; THT; ±3%; 20mm