ECWF2685JAB
TME
ECWF2685JAB RSS 13.57 13.57 x 500
MPN:
ECWF2685JAB
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
-0.27% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
13.60
Ilość [ x szt]: 1000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 6,8uF; 250VDC; THT; ±5%; 12,5mm