ECWF2275JAB
TME
ECWF2275JAB RSS 5.62 5.62 x 500
MPN:
ECWF2275JAB
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.86% (14.03.2026)
Poprzednia cena:
5.41
Ilość [ x szt]: 1000+ 2000+ 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 2,7uF; 250VDC; THT; ±5%; 12,5mm