KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 68 kΩ 0402 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P1EWTTP6802F
RS Components
RSS 0.09 0.09 x 10000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SG73P1EWTTP6802F
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-18% (30.05.2025)