KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 910 Ω 0402 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P1EWTTP9100F
RS Components
RSS 0.19 0.19 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SG73P1EWTTP9100F
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (04.09.2025)