Bourns Opornik 100 Ω 0805 ±1 % 0.5 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy CMP0805-FX-1000ELF
RS Components
Bourns Opornik 100 Ω 0805 ±1 % 0.5 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy CMP0805-FX-1000ELF RSS 0.25 0.25 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CMP0805-FX-1000ELF
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+14% (18.04.2026)