Zasilacz AC/DC 1 -wyjścia TPP 450-148BA-M Obudowa TRACOPOWER 48V dc 450 W 264V ac
RS Components
Zasilacz AC/DC 1 -wyjścia TPP 450-148BA-M Obudowa TRACOPOWER 48V dc 450 W 264V ac RSS 1115.76 1115.76 907.12 + VAT
MPN:
TPP 450-148BA-M
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (14.08.2025)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Ten zasilacz AC-DC firmy TRACOPOWER to 450W jednostka typu open frame o wysokiej gęstości mocy, która posiada atest medyczny.