Nextion Discovery Series NX3224F024 2.4" wyświetlacz dotykowy rezystancyjny
elty.pl
Nextion Discovery Series NX3224F024 2.4" wyświetlacz dotykowy rezystancyjny RSS 92.00 92.00 74.80 + VAT
Kod:
3075
Producent:
IteadStudio
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (21.01.2025)
Poprzednia cena:
Nextion Discovery Series NX3224F024 to doskonały wyświetlacz 2.4" do szybkich projektów interfejsu człowiek\maszyna HMI z wykorzystaniem łatwo dostępnych narzędzi. W porównaniu z Basic Series, Discovery Series ma lepszą wydajność MCU, którego taktowanie wynosi 64MHz.
Korzystając z oprogramowania NEXTION EDITOR, możesz szybko opracować GUI HMI za pomocą elementów przeciągnij i upuść (grafika , tekst, przycisk, suwak itp.) i instrukcje tekstowe ASCII do kodowania interakcji komponentów po stronie wyświetlacza.Wyświetlacz Nextion HMI łączy się z peryferyjnym MCU przez TTL Serial (5V, TX, RX, GND). Wyświetlacze Nextion są podzielone na trzy grupy pod względem zaawansowania, możliwości sprzętowych oraz mocy obliczeniowej.
* Basic - wersja podstawowa.
* Enhanced - w porównaniu do Basic posiada pamięć eprom, linie GPIO, zegar RTC.
* Intelligent - w porównaniu do enhanced zawiera wiele nowych zaawansowanych kontrolek graficznych.
Seria Discovery ma takie same funkcje jak Basic, lepszą wydajność MCU i niższą cenę.
Specyfikacja prezentowanego wyświetlacza Nextion Discovery NX3224F024 :
* Rozmiar: 2.4″
* Rozdzielczość: 320*240
* Jasność: 300 nit
* Panel dotykowy: rezystancyjny
* Liczba kolorów: 65536
* Pamięć Flash: 4 MB
* Pamięć SRAM: 3584 B
* Zegar MCU: 64 MHz
* Interfejs: TTL
* Zgodność z CE i RoHS
Nextion Discovery Series NX3224F024 wyświetlacz 2.4"
* Text : pole tekstowe które może być modyfikowane podczas pracy wyświetlacza.
* Progressbar : pasek postępu. Wartość tego paska można w łatwy sposób ustawić odpowiednią komendą.
* Gauge: to analogowy wskaźnik z pojedynczą wskazówką.
* Waveform : Służy do rysowania do czterech wykresów.
* Slider : suwak za pomocą którego można ustawiać różne parametry, zmienne w programie.
* Checkbox: pole wyboru. Każde dotknięcie zmienia jego stan na przeciwny.
* Combobox: rozwijalna lista.
* Video: umożliwia wstawianie filmów.
* +5V : zasilanie