P1200D-DIO
TME
P1200D-DIO RSS 4.87 4.87 3.96 + VAT
MPN:
P1200D
Kod:
P1200D-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.2% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
4.88
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 1500+ 2500+ 5000+ 10000+ 25000+
Dioda: prostownicza; THT; 200V; 12A; Ammo Pack; Ifsm: 450A; P600