onsemi Sterownik PFC NXH50M65L4C2SG 27-pinowy 65 kHz 650 V, DIP
RS Components
onsemi Sterownik PFC NXH50M65L4C2SG 27-pinowy 65 kHz 650 V, DIP RSS 350.98 350.98 285.35 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
NXH50M65L4C2SG
Kod:
Producent:
onsemi
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.93% (23.10.2025)
Poprzednia cena:
357.89
ON Semiconductor NXH50M65L4C2SG to moduł mocy formowany metodą przeniesienia napędu z substratem AI2O3, zawierający przemiennik-inwerter-PFC, składający się z konwertera jednofazowego z czterema prostownikami 75 A, 1600 V, sześć tranzystorów IGBT 600 A, 50 V z diodami odwrotnymi, 2-kanałowy, przeplatany PFC zawierający dwa 75 A, 650 V PFC IGBT z diodą odwrotną, dwiema diodami PFC 50 A, 650 V i termistorem NTC.