ROX3SJ6R8
TME
ROX3SJ6R8 RSS 0.97 0.97 x 10
MPN:
Kod:
ROX3SJ6R8
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.31% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.97
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+ 2000+
Rezystor: metal oxide; 6,8Ω; 3W; ±5%; Ø5,5x16mm; -55÷155°C; L: 16mm