ECWF4684JL
TME
ECWF4684JL RSS 4.34 4.34 x 1000
MPN:
ECWF4684JL
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.57% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.32
Ilość [ x szt]: 2000+ 2500+ 3000+ 4000+ 5000+ 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 680nF; 400VDC; THT; ±5%; 17,5mm