ECWF4514HL
TME
ECWF4514HL RSS 4.82 4.82 x 1000
MPN:
ECWF4514HL
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.77% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.78
Ilość [ x szt]: 2000+ 2500+ 3000+ 5000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 510nF; 400VDC; THT; ±3%; 17,5mm