LQW15AN27NJ00D
TME
LQW15AN27NJ00D RSS 0.56 0.56 0.46 + VAT
MPN:
LQW15AN27NJ00D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.82% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.55
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 5000+ 10000+
Dławik: drutowy; SMD; 0402; 27nH; 280mA; R: 0,52Ω; ±5%; LQW; 180mm