LC1DT20BD
Wekton
RSS
270.73
220.11 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- LC1DT20BD
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.05% (21.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lc1dt20
Stycznik 4xNO 20A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 24VDC DIN