SCT040H65G3AG Automotive-grade silicon carbide Power MOSFET 650 V, 40 mOhm typ., 30 A in an H2PAK-7 package
STMicroelectronics
RSS
Sample
Przejdź do sklepu »
- Darmowa próbka
- MPN:
- SCT040H65G3AG
- Producent:
- STMicroelectronics
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.63% (05.02.2026)