TXG-750MA
TME
RSS 8.82 8.82 x 4000
MPN:
TXG-750MA
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
OPTIFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.24% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
8.93
Ilość [ x szt]: 8000+
Bezpiecznik: topikowy; 750mA; 250VAC; 250VDC; 2,7x7,3mm; Ammo Pack