CBW58-HL-45A-WHB
TME
RSS 105.41 105.41 x 100
MPN:
CBW58-HL-45A-WHB
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
OPTIFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.23% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
106.73
Ilość [ x szt]: 200+
Bezpiecznik: termiczny; 45A; Imax: 1kA; 125V,250V; 32VDC,50VDC