Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-800 12V 12V 230V 800VA/500W
Gotronik
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-800 12V 12V 230V 800VA/500W RSS 499.00 499.00 405.69 + VAT
MPN:
URZ3405
Kod:
8834
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-23% (14.12.2023)
Poprzednia cena:
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-800 12V 230V 800VA/500W
Chroń swój dom i zadbaj o bezpieczeństwo energetyczne!
Zasilanie awaryjne domu
Zastanawiasz się jaki UPS do pieca gazowego wybrać, a może interesuje Cię UPS do pieca na ekogroszek lub na na pellet? Seria urządzeń PROsinus marki KEMOT doskonale sprawdzi się jako awaryjne zasilanie pomp CO lub pomp w instalacjach kominków, a także silników indukcyjnych, czy np. urządzeń automatyki instalacji z wykorzystaniem konwektorów ciepła oraz wszelkich urządzeń wyjątkowo wrażliwych na najmniejsze zmiany kształtu napięcia. Ich zaletą jest czysty sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego (zasilającego odbiory), dzięki któremu urządzenie zapewnia stabilną pracę, zapobiegając efektowi przegrzewania się odbiorów indukcyjnych. Wraz z akumulatorem 12V stanowią kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230 VAC.
Domowy zasilacz awaryjny – zastosowanie
• Awaryjne zasilanie pieców
• Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)
• Urządzenia AGD (lodówki, blendery)
• Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki)
• Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy)
• Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory)
• Urządzenia biurowe ( faksy, komputery, monitory)
Bezpieczne zasilanie awaryjne w domu
Trzy tryby pracy
Tryb awaryjnego zasilacza z funkcją ładowania, przetwarza napięcie stałe 12V DC podawane z akumulatora zewnętrznego na napięcie zmienne 230V AC oraz doładowuje akumulator zewnętrzny. Tryb prostownika doładowuje akumulator zewnętrzny. Tryb przetwornicy, przetwarza napięcie stałe 12V DC z akumulatora na napięcie zmienne 230V AC.
Zasilacz awaryjny ze stałą fazą
Zasilacz awaryjny do pieca z akumulatorem
Aby zapewnić najwyższą jakość pracy awaryjnego zasilacza KEMOT należy dobrać do niego odpowiedni akumulator. Doboru optymalnego akumulatora można dokonać korzystając z przybliżonego wzoru: 100 W obciążenia = 10 A poboru z akumulatora.
Akumulator do zasilania domu nie wchodzi w skład zestawu
Czytelny wyświetlacz LED
dane techniczne:
* moc znamionowa: 500 W * rodzaj baterii: 12 V DC * maksymalne napięcie akumulatora: 15 V DC * zakres napięcia wejściowego: 190 - 260 V AC * częstotliwość wejściowa: 45 - 60 Hz * zakres napięcia wyjściowego: 230 V AC +/-5% / Inwerter: 230 VAC +/-3% * częstotliwość wyjściowa: 50/60 Hz +/-0,5 Hz * kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida * efektywność wyjściowa: >= 85% ( DC na AC ) * prąd ładowania akumulatora: Maks. 10 A * czas przełączania: =< 4 ms * zabezpieczenia: Przed przeciążeniem, zwarciem, zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem * dopuszczalna temperatura pracy: 0 - 40°C * dopuszczalna wilgotność powietrza: 10 - 90% * wymiary: 14,5 x 18 x 24 cm * waga: 4,6 kg