ATPH1865-0250-SET
TME
ATPH1865-0250-SET RSS 317.62 317.62 258.23 + VAT
MPN:
92865250.HMT1
Kod:
ATPH1865-0250-SET
Producent:
BOPLA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
318.83
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Obudowa: pulpitowa; Alu-Topline; X: 250mm; Y: 181mm; Z: 68mm; IP40