MMZ1608Y601BTA00
TME
MMZ1608Y601BTA00 RSS 0.43 0.43 0.35 + VAT
MPN:
MMZ1608Y601BTA00
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.38% (03.03.2026)
Poprzednia cena:
0.42
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 4000+ 8000+ 12000+
Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 500mA; 0603; R: 400mΩ