FX23L-20P-0.5SV8
TME
FX23L-20P-0.5SV8 RSS 11.24 11.24 9.14 + VAT
MPN:
FX23L-20P-0.5SV8
Producent:
HIROSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
11.27
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 96+ 288+ 1440+
Złącze: płytka-płytka; złocony; SMT; 500mA; 50V; FunctionMAX; 0,5mm