SSR21NH-M031900
Wekton
SSR21NH-M031900 RSS 11.73 11.73 x 7
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SSR21NH-M031900
Minimalne zamówienie:
7 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.51% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
11.79
Ilość [ x szt]: 60+
Dławik drutowy 190mH 0,3A 2,9R 250V THT 23x23h14,5mm