PS-3301-2/95/30
TME
PS-3301-2/95/30 RSS 57.81 57.81 47.00 + VAT
MPN:
TASMA PS3301 2MM/95MM/30M
Kod:
PS-3301-2/95/30
Producent:
INTRA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.63% (24.03.2025)
Poprzednia cena:
56.33
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Taśma: uszczelniająca; W: 95mm; L: 30m; Thk: 2mm; szary; pianka PE