CR-M024DC2L
Wekton
CR-M024DC2L RSS 44.07 44.07 35.83 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
CR-M024DC2L
Producent:
ABB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.99% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
42.38
Ilość [ x szt]: 10+
Przekaźnik DPDT 12A 250VAC Cewka: 24VDC Test LED K2,8