Stycznik AF 12/20 V ABB styki: 4-biegunowy 4 kW 25 A 2 NO/2 NC 20 V Śruba 1SBL136501R2000 AF09Z-22-00-20
RS Components
Stycznik AF 12/20 V ABB styki: 4-biegunowy 4 kW 25 A 2 NO/2 NC 20 V Śruba 1SBL136501R2000 AF09Z-22-00-20 RSS 421.99 421.99 343.08 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
1SBL136501R2000 AF09Z-22-00-20
Kod:
Producent:
ABB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (19.02.2026)
Poprzednia cena:
446.83
Jest to stycznik elektryczny niskiego napięcia przeznaczony do sterowania silnikami. Posiada solidną 4-biegunową konfigurację i działa przy napięciu cewki 690 V.