1.5KE350ARL-ST
TME
RSS 4.79 4.79 3.89 + VAT
MPN:
1.5KE350ARL
Kod:
1.5KE350ARL-ST
Producent:
STMicroelectronics
Zmiana ceny:
-0.21% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
4.80
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 600+ 1200+ 3800+ 5700+
Dioda: TVS; 1,5kW; 350V; 3,2A; jednokierunkowa; DO201; rolka,taśma