FDMT800120DC
TME
RSS 29.48 29.48 23.97 + VAT
MPN:
FDMT800120DC
Producent:
onsemi
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
29.53
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 120V; 81A; Idm: 767A; 156W; DFNW8