DLW43SH101XK2L
TME
DLW43SH101XK2L RSS 1.81 1.81 1.47 + VAT
MPN:
DLW43SH101XK2L
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.09% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.83
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+
Filtr: przeciwzakłóceniowy; 2Ω; 100uH; SMD; 50VDC; 200mA; -30÷50%