RPX-1.5Q-CT
TME
RPX-1.5Q-CT RSS 25.88 25.88 21.04 + VAT
MPN:
RPX-1.5Q-CT
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
31.27
Przetwornica: DC/DC; Uwej: 4÷36VDC; Uwyj: 800mVDC÷30VDC; Iwyj: 1,5A