LC1D32MD
Wekton
RSS
688.80
560.00 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- LC1D32MD
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.1% (20.09.2025)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lc1d32
Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 220VDC DIN