CQB50W1272S48NCMFD
TME
RSS 780.78 780.78 634.78 + VAT
MPN:
CQB50W12-72S48N-CMFD
Kod:
CQB50W1272S48NCMFD
Producent:
Cincon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
771.23
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 52,8W; Uwej: 72VDC; Uwyj: 48VDC; Iwyj: 1,1A