CQB50W12-72S48CMFD
TME
RSS 771.98 771.98 627.63 + VAT
MPN:
CQB50W12-72S48-CMFD
Kod:
CQB50W12-72S48CMFD
Producent:
Cincon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.91% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
803.36
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 52,8W; Uwej: 72VDC; Uwyj: 48VDC; Iwyj: 1,1A; THT