TRANZYSTOR STP140NF75 N-channel MOSFET 100A 75V 310W TO220
Elektronika Plus
TRANZYSTOR STP140NF75 N-channel MOSFET 100A 75V 310W TO220 RSS 9.99 9.99 8.12 + VAT
Kod:
122109
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.4% (28.01.2026)
Poprzednia cena:
9.95
Opis:
DANE TECHNICZNE
Typ: N-MOSFET (unipolarny)
Technologia: STripFET™ III
Napięcie D-S: 75 V
Prąd drenu: 120 A
Moc strat: 310 W
Rezystancja RDS(on): 7,5 mΩ
Napięcie G-S: ±20 V