ZASILACZ IMPULSOWY ZSI15V/2A WTYCZKOWY 5.5/2.1MM
Eltronix
ZASILACZ IMPULSOWY ZSI15V/2A WTYCZKOWY 5.5/2.1MM RSS 47.00 47.00 38.21 + VAT
Kod:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (16.06.2025)
Poprzednia cena:
39.59
ZASILACZ IMPULSOWY ZSI15V/2A WTYCZKOWY 5.5/2.1MM Dane produktu: Zasilacz impulsowy idealny do wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych wymagających napięcia 15V z obciążeniem maksymalnym 2A oraz pasującym gniazdem Specyfikacja techniczna: Napięcie wejściowe 100 - 240 V Napięcie wyjściowe 15 V Maksymalne natężenie wyjściowe 2 A Moc 30 W Wtyk 5.5 x 2.1 mm Polaryzacja (+) w środku Długość przewodu z wtyczką DC 110 cm Przeznaczenie do użytku domowego