GRM0335C1H3R1BA01D
TME
GRM0335C1H3R1BA01D RSS 0.01 0.01 x 15000
MPN:
GRM0335C1H3R1BA01D
Minimalne zamówienie:
15 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.85% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 30000+ 45000+ 60000+ 75000+ 150000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 3,1pF; 50V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD